Moda

Podstawowe kapsułki: Mini Spódnica w stylu klasycznym

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Dla kobiecego wizerunku, który nadaje się zarówno do biura, jak i na spotkanie z przyjaciółmi, stwórz beżowy łuk: podstawową mini spódniczkę, bluzkę-Body na zapach i baletki w tonie”.

Podstawowa linia marki, stworzona na własnej produkcji w Petersburgu, obejmuje rzeczy, które są istotne niezależnie od trendów i łatwo się ze sobą łączą. Prosta spódnica mini doskonale podkreśla godność figury, a beżowy kolor z łatwością pasuje do każdej garderoby.

Szczegół:

– Kolekcja podstawowych ubrań od projektantów;

– Uniwersalny Kolor Beżowy;

– Elegancki krój i projekt bez dekoracji;

– Uniwersalny prosty krój pasuje do figur różnego typu;

– Wygodne kieszenie boczne;

W składzie: 100% terylen-trwały materiał, dobrze zachowujący kolor i kształt.