Kosmetyki

Proszek enzymatyczny Ciracle Powder Wash For Deep & Soft Cleansing

Proszek enzymatyczny do głębokiego oczyszczania skóry Ciracle Powder Wash For Deep & Soft Cleansing to wyjątkowy produkt, który intensywnie oczyszcza skórę: od zanieczyszczeń, martwych komórek, nadmiaru sebum, zaskórników, zatyczek łojowych. Proszek jest przedstawiony w postaci drobnego proszku, który po zmieszaniu z wodą jest ubijany w bujną pianę. Produkt ma nie tylko wyraźny efekt oczyszczający, ale także wyrównuje kolor skóry, pomaga rozjaśnić pigmentację, zapobiega rozwojowi stanów zapalnych.

Ciracle Powder Wash For Deep & Soft Cleansin to proszek enzymatyczny do łagodnego mycia i głębokiego oczyszczania. Skutecznie eliminuje zanieczyszczenia, wyciąga toksyczne substancje, złuszcza zrogowaciałą warstwę komórek i poprawia ogólny stan skóry.

Składniki aktywne:

  • Skrobia kukurydziana. Ten drobny proszek skutecznie oczyszcza skórę, uwalnia pory, wyciąga zanieczyszczenia z głębokich warstw skóry właściwej i wspomaga wzbogacanie komórek tlenem.
  • Kwas askorbinowy (witamina C). Substancja ta oczyszcza, odświeża i tonizuje skórę, łagodzi uczucie zmęczenia, eliminuje skutki stresu i przepracowania. Witamina zwalcza również nadmierną zawartość tłuszczu, normalizuje wydzielanie gruczołów łojowych, nadaje twarzy matowość i zadbany wygląd.
  • Wyciąg z kory Alby. Roślina ta leczy i łagodzi skórę. Normalizuje mikroflorę, zabija szkodliwe bakterie, zwalcza stany zapalne i podrażnienia.
  • Enzymy papai. Aktywne enzymy delikatnie polerują skórę, złuszczając martwą warstwę nabłonka i stopniowo ją odnawiając. Pomagają również wydobyć dziąsła i łojowe korki, wygładzić blizny i blizny, wyrównać ton twarzy i poprawić jej kolor.

Korzyści z używania:

  • Głębokie oczyszczanie. Proszek pomaga wyeliminować nie tylko powierzchowne, ale także głębokie zanieczyszczenia. Usuwa tkanki z toksycznych substancji, z zatyczek tłuszczowych, dziąseł i żużli.
  • Uzdrowienie. Proszek hamuje bakterie chorobotwórcze, pomaga pozbyć się trądziku, trądziku, różnych infekcji i wysypek. Kontroluje wydzielanie podskórnego tłuszczu, poprawia krążenie krwi i stymuluje aktywność odporności komórkowej.

Sposób użycia:

Niewielką ilość proszku enzymu w dłoni wymieszać z kilkoma kroplami wody i spienić. Delikatnie masuj ruchy, nałóż utworzoną piankę na skórę twarzy. Zwróć szczególną uwagę na strefę T. Następnie umyj ciepłą wodą. W zależności od stanu i stopnia wrażliwości skóry można stosować codziennie lub 2-3 razy w tygodniu w celu głębokiego oczyszczenia skóry.

Objętość: 60 gr.