Kosmetyki

Pianka oczyszczająca A ‚ Pieu Deep Clean Foam Cleanser

Miękka, kremowa pianka tworzy lekką i przewiewną piankę, która dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Kurz, martwe komórki, tłuszcz skórny, a także łojowe korki w porach-wszystko to delikatnie usuwa piankę, która nie wysusza skóry i zachowuje jej barierę lipidową.

Pianka stworzona na bazie wody mineralnej, która nasyca skórę korzystnymi mikro i makroelementami, ma działanie nawilżające i odświeżające, przyspiesza procesy metaboliczne i regenerację komórek, usuwa toksyny, leczy skórę. Soda w piance przyczynia się do delikatnego usuwania martwych komórek skóry, otwierania i oczyszczania porów. Może być stosowany nawet do bardzo wrażliwej i podatnej na podrażnienia skóry, ponieważ ma właściwości zmiękczające, przeciwzapalne i uspokajające.

Pianka do głębokiego oczyszczania skóry z sodą Apieu Deep Clean Foam Cleanser jest idealna do drugiego etapu mycia: pianka skutecznie usuwa pozostałości makijażu, eliminuje czarne kropki, rozpuszcza łojowe korki, matuje skórę, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych. Skład Pianki jest wzbogacony o wodę sodową i mineralną. Pianka czyści „do skrzypienia”, pozostawiając uczucie czystości i świeżości.

Korzyści z używania:

  • Głębokie oczyszczanie. Produkt wnika głęboko w pory, wypychając wszystkie zanieczyszczenia na powierzchnię. Usuwa toksyny, toksyny i inne szkodliwe substancje, uwalniając skórę i pozwalając jej swobodnie wzbogacać się w tlen.
  • Matowanie. Pianka aktywnie eliminuje nadmiar tłuszczu, rozpuszcza korki łojowe, zmniejsza produkcję podskórnego Sebium i zwęża rozszerzone pory. Pozwala to wyeliminować tłusty połysk, nadać twarzy matowy kolor i zadbany wygląd.
  • Uzdrowienie. Pianka pomaga wyeliminować stany zapalne i podrażnienia, zmniejszyć objawy i zapobiec pojawieniu się dziąseł. Narzędzie aktywuje procesy biochemiczne w komórkach, poprawia mikrokrążenie, pobudza krążenie krwi i wzmacnia lokalną odporność.

Może być stosowany nawet do bardzo wrażliwej i podatnej na podrażnienia skóry, ponieważ ma właściwości zmiękczające, przeciwzapalne i uspokajające.

Zastosowanie:

Spienić produkt z niewielką ilością wody i nałożyć na skórę twarzy ruchami masującymi, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Pojemność: 130 ml.